top of page

PIBU BEAUTY, czyli my

Jesteśmy zafascynowane koreańską filozofią „skin first” i maseczkami w płachcie, które są kwintesencją skutecznej i wygodnej pielęgnacji skóry (wszystko w duchu koreańskiej pielęgnacji). Dziś podzielimy się z Wami kilkoma powodami, dla których uwielbiamy koreańskie kosmetyki.

Maseczka w płachcie - koreańska kwintesencja piękna

Koreanki mają jeden urodowy cel: zdrową, młodą, promienną skórę. Producenci, w odpowiedzi na ich wysokie wymagania, prześcigają się w pomysłach na coraz lepsze, wygodniejsze i skuteczniejsze kosmetyki. Wciąż sięgają po najnowsze technologie. Dzięki ich zaangażowaniu możemy dziś cieszyć skórę takimi wynalazkami jak kremy BB, skondensowane esencje, nawilżające mgiełki czy ampułki. Wszystko dedykowane konkretnym typom skóry. Idąc za koreańskimi trendami i my sięgnęłyśmy po innowacje w kosmetologii – bąbelkowe maski, które masując oczyszczają, maski z glinką kosmetyczną, niebrudzące całej łazienki czy 3- krokowy gabinetowy zabieg, który bez trudu wykonasz w domu.


Maseczka równa się natura

Wysokiej jakości składniki pochodzenia naturalnego to kolejna rzecz, którą pokochałyśmy w filozofii K-BEAUTY. W koreańskich kosmetykach znajdziemy ekstrakty z kwiatów, wyciągi z cennych roślin oraz bogate w przeciwutleniacze olejki. W naszych maskach zawarłyśmy składniki zgodne z tą filozofią. W maseczce oczyszczającej znajduje się np. aktywny węgiel o właściwościach detoksykujących i ekstrakt z korzenia piwonii. W masce rozświetlającej wyciąg z lilii tygrysiej i białego lotosu o działaniu nawilżającym i wyrównującym koloryt skóry. Każda z masek to zestaw niezwykłych składników, o których na pewno będziemy jeszcze pisać.  


Maseczka to też zabawa

Ostatnia, lecz wcale nie mniej ważna rzecz – czy zauważyłyście, że koreańskie kosmetyki są nie tylko skuteczne, ale też zabawne? Kolejna koreańska zasada brzmi „pielęgnacja ma być przyjemna, dostarczać pozytywnych emocji, cieszyć i bawić!” Czy można poprawić sobie humor maską w płachcie? Oczywiście, że tak! Załóż opaskę z zabawnymi uszkami, nałóż naszą maskę i ciesz się bąbelkującym masażem. A może sprawdzisz, jak pięknie pachnie maska nawilżająca? Taka przyjemna aromatoterapia z pewnością pomoże poprawić Twój nastrój.

Przygotujcie się na dobrą zabawę! Wasza skóra Wam za to podziękuje.


Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page